.: Çetinsay Otogaz- Atiker-fiyatları Prins | Atiker | Lovato | Landi | İnka Otogaz İstanbul
 
 
     
 
ÇETİNSAY OTOGAZ HAKKINDA

Kurucumuz Ramazan ÇETİN, 1974 yılında meslek hayatına oto motor mekanik çalışanı olarak başladı. 1986 yılında kendi firmasını kurarak oto servis hizmetlerini vermeye başlayan Ramazan Çetin 1996 yılında, benzin fiyatlarının hızla artması sonucu LPG sistemiyle tanışan Türkiye’de, İtalyan LANDI firmasıyla, montaj işinde ilkler arasına girdi. Daha sonra işini tamamen LPG sistemleri montajına kaydıran Ramazan Çetin 1998 yılında ÇETİNSAY OTOGAZ SİSTEMLERİ firmasını kurdu.

Bugüne kadar yaklaşık 35000 araca montaj yapan firmamız, yurtiçi ve yurtdışında en yaygın LPG sistemlerinden PRINS, ATİKER, LOVATO ve LANDİ ürünlerini kullanmaktadır. Firmamızda her türlü araca LPG sistemi montajı yapılmaktadır. Görmek isterseniz, foto galeri bölümünde montajlarımızı inceleyebilirsiniz.

LPG sistemlerinin yaygınlaşma sürecinin her aşamasında edinilen bilgi ve deneyim, işin ehli teknik ekip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteden ödün vermeyen anlayış, müşterilerimizin memnuniyetlerini güven duygusu içinde dostlarıyla paylaşması, LPG montaj sektöründe ÇETİNSAY OTOGAZ SİSTEMLERİ isminin saygın bir yer edinmesini sağlamıştır.

Montajlarımız TSE standartlarına ve ISO 9001-2000 kalite şartlarına uygun olarak yapılmaktadır ve kullanılan ürünler ve montaj 2 (iki) yıl garantilidir.

Firma Sahibi: Ramazan ÇETİN (Oto Motor, Mekanik Ustası)
Mühendis: Metin GÜLTEKİN (Yüksek Makine Mühendisi)

Ustalarımız:
İbrahim GÜMÜŞ (10 Yıllık Motor Ustası)
Talip ÇAKIR ( 15 Yıllık Oto Elektrik Ustası)
Abdullah ÇETİN (16 Yıllık Montaj Ustası)
Aytaç ÇETİN (11 Yıllık Oto Elektrik ve Montaj Ustası)

Yetkili Servis Marka ve Belgelerimiz ;
1-Atiker Otogaz 2- Prins Otogaz 3- Landi Otogaz 4- Lovato Otogaz

 

Bayiliklerimiz ;

Prins Otogaz Akdeniz Bölge Bayisi.
Çetinsay otogaz Prins Otogaz'ın Akdeniz Bölge Bayiliğine 2016 yılı itibariyle başlamıştır.

 

 

 

Etiketler : Prins otogaz sistemleri, Türkiye distribütörü, prins bayi, Prins lpg yetkili servis, hyundai lpg, garantili otogaz, tsi motor otogaz sistemi, fsi otogaz- GDI Motorlarda Otogaz fiyatları, Atiker servisi, Atiker-fiyatları, Prins servisi, prins fiyat listesi, en ucuz prins montajı, kia lpg- honda lpg- mercedes otogaz- bmw otogaz dönüşümü - otogaz fiyatları, en ucuz prins- garantiyi bozmadan lpg taktırmak, Atiker sıralı sistem, Lovato otogaz montaj fiyatı, landi marka lpg, En ucuz Atiker servisi, inkagas otogaz araç listesi, Türkiye'nin lpg dağıtım firması, ford anlaşmalı otogaz, nissan araca lpg, lpg listesi, bakım masrafı, opel lpg,  nissan uyumlu otogaz, toyota marka arabaya hangi otogaz uyar, en kaliteli otogaz markası hangisidir. Çetinsay Otogaz - Bostancı İSTANBUL
Çetinsay Otogaz Prins Akdeniz Bölge Distribütörüdür

     
    - Sosyal Paylaşım -

Adres : Bostancı Oto Sanayi Sitesi Menekşe Sk. G Blok No:3/A İçerenköy Kadıköy - İstanbul
Tel : 0216 574 97 33      Gsm : 0532 488 89 91
E-posta : info@cetinsayotogaz.com

Türk Web Ajans