Prins 30. Yılını Kutluyor

Prins 30. Yılını Kutluyor

Prins 30. Yılını Kutluyor

Dünyanın önde gelen otogaz dönüşüm sistemleri markası Prins, 2016 yılında 30'uncu kuruluş yılını kutluyor. Prins CEO'su Bart Van Aerle Türkiye'de yakaladıkları başarıya dikkat çekti.

Hollanda'nın Eindhoven kentinde 1986 yılında kurulan Prins, kurulduğu günden bu yana teknoloji ve kaliteye odaklandı. Prins, yıllar içinde dünyanın en önemli alternatif yakıt sistem üreticileri arasında ilk sıralarda yer aldı. Özellikle ileri motor teknolojileri ve araçlara rakipsiz çözümler sunan Prins, bugün LPG, CNG ve LNG uygulamaları ile dünya çapında 50'den fazla ülkede ürün ve hizmet sunuyor.

Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri, araç gücüne göre çeşitli özelliklere, standartlara ve kullanım alanlarına sahip farklı ürünler sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile Prins, orta ve üst segment araçlar için üstün performans ve yüksek sürüş keyfi sağlıyor. Prins, 2010 yılından bu yana da enerji sektörünün 55 yıllık köklü kuruluşu İpragaz'ın gücü, kalitesi ve güvencesi ile tüm Türkiye'de yaygın 200'ü aşkın bayisi üzerinden hizmet veriyor.

prins-ipragaz

"Prins'i Türkiye'de çok güçlü bir marka; İpragaz başarıya taşıyor"

Prins'in 30'uncu kuruluş yıldönümü kapsamında Türkiye'yi ziyaret eden Prins CEO'su Bart Van Aerle, "Prins, geliştirdiği ileri teknoloji ve yüksek kalite standartları ile bugün alternatif yakıt sitemleri, parçaları ve mühendisliği alanındaki en seçkin markalar arasında yer alıyor. Türkiye de dünya otogaz ve otogaz dönüşüm kit pazarında lider ülkelerden biri. Böylesine önemli bir ülkede Prins'e çok güçlü bir marka eşlik ediyor. İpragaz, güçlü marka güvencesi ve yaygın bayi ağı ile Prins kalitesini, ileri teknolojisini, Türkiye'nin her noktasına büyük bir başarı ile taşıyor" diyerek, Prins'in Türkiye'de elde ettiği bu önemli başarıdaki katkılarından dolayı, İpragaz'a teşekkür ederek, duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Biz de Yetkili Prins Akdeniz Bölge Distribütörü Çetinsay olarak bu başarıda katkımız olduğuna inanıyor veDünya çapında büyük başarı yakalayan Prins ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Bizden Haberler

Prins VSI-3 DI: Devrim niteliğindeki LPG sistemi

 22 Kasım 2020 Pazar

Devrim niteliğindeki yeni Prins VSI-3 DI LPG sisteminin e-LPG Haftası ve Autogas Günleri'nde iki ödül aldığını biliyor muydunuz?!

Devamı

Motor yağı değişiminde yeni dönem

 11 Kasım 2020 Çarşamba

"Belgesi olmayanlar motor yağı değiştiremeyecek" Motor Yağı Değişim Noktası izin belgesi için son tarihin 31 Aralık

Devamı

LPG'li araçlara AVM kapalı otopark izni çıktı

 4 Kasım 2020 Çarşamba

LPG'li araçların kapalı otoparklara girebilmesine imkan tanıyan Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Devamı

LPG'li araçlar artık kapalı otoparklara girebilecek

 21 Ekim 2020 Çarşamba

Resmi Gazete'de yayınlanacak düzenlemeye göre bundan böyle LPG'li araçlar da kapalı otoparklara girebilecek.

Devamı

Dizel araçların fişini çektiler

 5 Ekim 2020 Pazartesi

Dizeldeki kan kaybı 2020'de de devam ediyor. Yılın ilk 9 ayında satılan dizel otomobillerin payı yüzde 40.7'e indi.

Devamı

BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm

 2 Şubat 2020 Pazar

BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm

Devamı

Renault Clio Prins Ecomax Montajımız sorunsuz sürüş keyfi

 16 Ocak 2020 Perşembe

Renault Clio Prins Ecomax Montajımız ile sorunsuz sürüş keyfi yaşayın.

Devamı
WhatsApp
ARAYIN