Prins Otogaz LPG Dönüşüm Sistemleri

LPG, gerek ekonomik gerek çevreci özelliği ile günümüzde Türkiye'nin en çok tercih edilen yakıtıdır. Bugün TUIK verilerine göre binek araçların %42'si LPG'yi tercih etmektedir. Her yıl on binlerce yeni aracın dâhil olduğu kit pazarında, binlerce LPG dolum istasyonu ve yaklaşık 4 milyon LPG'li araç bulunmaktadır. 25 yılı aşkın tecrübesiyle, 50'den fazla ülkede faaliyet gösteren Prins gelecekte de büyümesi kaçınılmaz olan kit dönüşüm sektörünün en önemli markalarından biridir.

Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri, araç gücü ve motoruna göre çeşitli özelliklere, standartlara ve kullanım alanlarına sahip farklı ürünler sunmaktadır. Bu ürünler LPG kitleri, enjektörleri koruyucu ürünler ve valfleri koruyucu sistemlerdir. En iyilerin tercihi olan LPG kitleri ile aracınızda her devirde ve sürüş şartında performanstan ödün vermeden tasarruf sağlarsınız.

Prins EcoMax LPG Sistemi

 13 Ağustos 2019 Salı  Ramazan Çetinsay

Düşük maliyet ve yüksek performansa sahip sıralı otogaz dönüşüm sistemi EcoMax, 4 silindir çok noktalı enjeksiyon sistemine sahip araçlara uyum sağlar.

Devamı

Prins Technomax LPG Sistemi

 13 Ağustos 2019 Salı  Ramazan Çetinsay

Sıralı otogaz dönüşüm sistemi: Prins Technomax

Devamı

Prins VSI-2.0 LPG Sistemi

 13 Ağustos 2019 Salı  Ramazan Çetinsay
Devamı

Prins VSI-DI LPG Sistemi

 13 Ağustos 2019 Salı  Ramazan Çetinsay

Direkt enjeksiyon motorlu otomobiller için üretilen LPG Sistemi: Prins VSI-DI

Devamı

Prins VSI-3 DI LPG Sistemi

 15 Kasım 2020 Pazar  Neandria Digital
Devamı

Prins Silverline LPG Sistemi

 13 Ağustos 2019 Salı  Ramazan Çetinsay
Devamı

Prins Direct LiquiMax Sistemi

 13 Ağustos 2019 Salı  Ramazan Çetinsay
Devamı

Prins ValveCare Dozlama Sistemi

 13 Ağustos 2019 Salı  Ramazan Çetinsay

Yalnızca Prins sistemleri için geliştirilen özgün bir katkı dozlama sistemi: Prins ValveCare

Devamı

Prins LPG Otogaz Sistemi Ürün Çeşitleri

Prins'in ürün yelpazesinde 6 farklı LPG kiti bulunmaktadır.

VSI-2 hem Prins ürünleri içinde hem de genel olarak otogaz dönüşüm sistemleri dünyasında teknoloji liderlerindendir. VSI-2 kitinde Japonya'nın lider enjektör üreticisi Keihin Corp ve Prins işbirliği ile geliştirilen özel Keihin Enjektörü bulunmaktadır. Bu enjektör dünyanın en hızlı açılan LPG enjektörü olma özelliğine sahiptir. LPG regülatörü 400 beygir gücündeki araçlarda bile sorunsuz çalışır ve sabit LPG debisi sağlar. Ayrıca VSI-2'de turbo özelliği olan araçlar için de turbo regülatör bulunmaktadır.

Silverline 4 silindir ve 180 beygir gücünün altındaki çok noktalı enjeksiyon motoruna sahip olan araçlara uygulanmaktadır. Silverline yüksek teknolojisi sayesinde yeni nesil araçlarla da uyum sağlamaktadır. Silverline performans bakımından neredeyse benzinli sürüş deneyimine eşdeğer bir deneyim yaşatır.

Technomax Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin en seçkin LPG kitlerinden biridir. Yüksek teknolojiye sahip Technomax'da OBD bağlantısı mevcuttur ve yeni nesil 4 silindir çok noktalı enjeksiyon araçlara uyum sağlar. Technomax uzun ömürlü kullanımı ve yüksek performansı bir araya getirir.

Ecomax düşük maliyet ve yüksek performansa sahip Prins Otogaz Dönüşüm Sistemlerinden biridir. Sıralı otogaz dönüşüm sistemi Ecomax; 4 silindir çok noktalı enjeksiyon sitemine sahip araçlara uyum sağlar. R67-01 belgesine sahip EcoMax kit parçaları, kompakt bir tasarıma sahiptir ve kolay montaj imkanı sağlar.

VSI-DI, direkt enjeksiyonlu motorlar için uygulanan ideal dönüşüm sistemlerindendir ve yalnızca direkt enjeksiyonlu araçlar için üretilmiştir. Her araç için ayrı ayrı üretilen VSI-DI, araç motoruna özel olarak test edilip istenilen sonuçlar elde edildikten sonra satışa sunulmuştur.

Prins Direct Liquimax (DLM) direkt enjeksiyonlu motorlar için sektörün ileri teknoloji ürünüdür ve VSI-DI'da olduğu gibi yalnızca direkt enjeksiyonlu otomobiller için üretilmiştir. DLM sisteminde LPG tamamen sıvı olarak kullanılmaktadır. Her araç için ayrı ayrı üretilen DLM, araç motoruna özel olarak test edilip istenilen sonuçlar elde edildikten sonra satışa sunulmuştur.

Bu 6 ayrı otogaz dönüşüm sistemi dışında Prins'e özel iki ürün daha bulunmaktadır. Bunlardan biri valf koruma sistemi ValveCare, diğeri ise benzin enjektörlerini koruma amaçlı sıvı Injector Care'dır.

Prins kalitesi Türkiye'de İpragaz gücü ve güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip yetkili bayii olan Çetinsay LPG Dönüşüm Servisimizde montajı tecrübeli kişilerce yapılmaktadır.

ARAYIN
WhatsApp