Prins VSI-3 DI LPG Sistemi

prins-VSI-3-DI-ana-bilesenleri

PRİNS VSI-3 DI LPG SİSTEMİ

KAZANAN İNOVASYON ÖDÜLÜ GTC 2020 VE ARGUS LPG MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ 2020

Bu LPG sistemi benzersizdir ve geleceğe hazırdır, küresel emisyon standartlarına uygun, en son otomotiv teknolojisine sahip çok çeşitli araçlar için evrensel bir çözüm sunar.

Prins VSI-3 DI LPG sistemi, Euro 6D WLTP gibi en son küresel emisyon standartlarına ve R115 gibi sertifikalara uygun, en son otomotiv teknolojisine sahip çok çeşitli araçlar için evrensel bir çözüm sunar.

Prins Teknik Direktörü Jeroen Visscher: "En son geliştirmemizi sunmaktan gerçekten gurur duyuyoruz: Benzinli motorla donatılmış çok çeşitli araçlar için uygun, yakıtın doğrudan motora enjekte edildiği benzersiz ve devrim niteliğindeki VSI-3 DI LPG sistemi (DI - Doğrudan Enjeksiyon). Sistemin kalbi olarak kabul edilen Prins AFC-3.0 DI bilgisayarı , genel sistem kontrolü, güvenliği ve verimliliği sağlar. Patentli Prins eVP-500, 500hp'ye kadar olan otomobiller için tüm çalışma koşullarında doğru LPG tedarik akışı sağlar. Keihin LPG enjektörler doğruluğu, dayanıklılık ve hız için bilinmektedir. Küresel ağımızla birlikte geleceğe hazırız. " 

Sistem ayrıca bir Prins çok renkli anahtar, bir Prins filtresi, stepne bölmesinde bir LPG deposu ve benzin doldurma noktasının yakınındaki doldurma noktası ile donatılmıştır. Aracın bir benzin deposu ve bir benzin deposu olduğu için, toplam menzil dolum yapmadan 1.000 km'den fazla uzatılabilir. LPG, dünya çapında satılan en iyi alternatif yakıttır ve çok sayıda akaryakıt istasyonunda mevcuttur.

ARAYIN
WhatsApp